powiększenie penisa

Powiększenie penisa

Jeśli martwi cię rozmiar twojego penisa i zastanawiasz się jak go powiększyć mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Powiększenie penisa jest teraz bardzo proste. Długość i grubość penisa może być bardzo różna, a kompromitacje z jego długością często da się zniwelować, wybierając właściwe techniki seksualne bądź posiłkując się różnego rodzaju suplementami i kremami. Jeśli jednak długość penisa nie daje ci spokoju, wybierz łatwe ćwiczenia, które uczynią, że penis stanie się znacznie dłuższy.

Chcesz dowiedzieć się jak powiększyć penisa? Pytanie te często nurtuje i jest tematem zainteresowań mężczyzn. Seksuolodzy przekonują, iż nie tylko wielkość oraz kształt, ale także technika jest niezwykle ważna. Mały penis może stać się powodem do kompleksów u mężczyzn. Istnieje przekonanie, że im dłuższy członek tym lepszy. Szacuje się, że średnia długość penisa wynosi od 12,9 do 15,0 cm (z 95-procentowym poziomem ufności).

Powiększenie penisa

Istnieje kilka sprawdzonych sposobów. Dowiedz się jak powiększyć męskość. Najczęściej stosowane metody:

 1. Operacja powiększania penisa
 2. Ćwiczenia na powiększenie penisa
 3. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym
 4. Pompki do penisa
 5. Tabletki powiększające penisa
 6. Ekstendery powiększające penisa
 7. Maść powiększająca penisa

Operacja powiększenia penisa

Jeżeli rozmiar twojego penisa nie daje ci żyć i doprowadza Cię do kompleksów, jednym z rozwiązań jest udanie się do lekarza – urologa lub seksuologa. Przypuszczanie dowiemy się, że nie zalecana jest operacja, możemy za to ulepszyć technikę seksu. Jeżeli jednak chcesz powiększyć penisa, powinieneś zapoznać się z metodami jego powiększenia. Sukces przy powiększeniu penisa z pewnością poprawi Twój komfort psychiczny, w łóżku czy podczas seks telefonu.

Sposobów na powiększenie penisa jest sporo – trudno jednak zobaczyć efekty widoczne od razu. Tu potrzebna jest zaangażowanie chirurga i przeprowadzenie operacji powiększenia penisa. Operacja jest jedynym trwałym sposobem na powiększenie członka.

Powiększenie penisa

W trakcie zabiegu nacina się wiązadła, łączące prącie z kością łonową, przez co penis się opuszcza i jest znacznie dłuższy. Operacje tego typu są stosunkowo drogie,  oczekiwany efekt powiększenia widać od razu natomiast mogą mieć miejsce skutki uboczne. Osoba po operacji może mieć problemy z dojściem do celu. Dodatkowo seksuolodzy ostrzegają, że po tego typu operacjach wzwody mogą być chwiejne ze sporym ryzykiem załamania.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

To względnie nowa metoda na wydłużenie członka, ale przeprowadza już bardzo dużo klinik medycyny estetycznej. Jego głównym plusem jest fakt, że można za jej pomocą uniknąć interwencji chirurga.

Powiększenie polega na wstrzyknięciu dookoła penisa specjalnego środka zawierającego kwas hialuronowy (naturalna substancja, która ulega biodegradacji w organizmie i nie powoduje skutków ubocznych). Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu, mężczyzna nie poczuje więc znacznego bólu.

Wady i zalety

Powiększanie członka kwasem hialuronowym daje dość dobre wyniki błyskawicznie, lecz po kwasie hialuronowym należy powstrzymać się od seksu na okres od 2 do 4 tygodni. Rezultaty na jakie są możliwe to większy penis o około 1 do 3 cm i pogrubienie go o 2 do 5 cm.

Metoda ta ma też swoje wady. Pogrubienie penisa i jego wydłużenie tym sposobem jest nietrwałe – kwas hialuronowy stopniowo ulega biodegradacji, rezultat podtrzymuje się zazwyczaj przez 1-2 lata. Ponadto zabieg jest stosunkowo drogi, musimy liczyć się z kosztem około 4-5 tysięcy złotych.

 

Ekstendery powiększające penisa

Na rynku ogólnodostępne są przedmioty wydłużające penisa przez rozciągnięcie go. Są to tzw. ekstendery lub ekspandery (ang. extenders). Ekspandera zakładamy każdego dnia i nosimy przez kilka godzin przez co tkanki penisa się rozciągają. Można śmiało powiedzieć, że jest to metoda nieco drastyczna lecz noszenie ekstendera nie jest to na tyle mocne, by nosząca go osoba odczuwała niedogodność. Aby zauważyć rezultaty, należy wykazać się regularnością i konsekwencją – końcowy efekt zauważyć można dopiero po 6 miesiącach regularnego noszenia. Długość członka może się realnie zwiększyć o 2 do 3 cm.

Ekstender powiększający penisa

Używanie ekstenderów jako sposób na wydłużenie penisa wiąże się także z niebezpieczeństwem. Podczas rozciągania mogą pojawić się bolące wzwody, nieprawidłowości z ukrwieniem członka wynikające z jego ciągłego ucisku oraz zaburzenia czucia w obrębie żołędzia, które mogą być nieodwracalne. Dodatkowo, nie ma gwarancji, że rezultaty się pojawią, a nawet jeśli, czy będą one trwałe.

 

Pompki do penisa

Kolejną metodą na powiększanie członka jest stosowanie pompki. Narzędzie ma formę przezroczystego cylindra, który zakładamy na penisa. Kolejno pompując trzeba wtłoczyć do niego powietrze co sprawi zwiększenie ciał jamistych prącia i spotęguje większy napływ krwi do penisa. Gdy penis osiągnie zadowalający rozmiar, należy zdjąć znajdujący się na cylindrze pierścień i włożyć u nasady penisa, aby krew nie odpłynęła. Następnie można odbyć stosunek. Po zakończeniu seksu należy bezwzględnie zdjąć pierścień.

Pompkę do penisa nakłada się ok. 30 minut przed stosunkiem.

Efektywność pompek do penisa opiera się na tym, że pompowanie zwiększa ciała jamiste prącia. Co prawda nie ma bezsprzecznych dowodów naukowych co do skuteczności metody, a lekarze nie do końca są zgodni co do rezultatów urządzenia. Jednak powiększenie penisa tą metodą może być skuteczne.

 

Tabletki na powiększenie penisa

Zarówno seksuolodzy jak i urolodzy są jednomyślni – nie ma żadnych suplementów ani leków, które miałyby wpływ na wydłużenie penisa. Wszystkie preparaty zwiększające długość prącia mają zadanie wyciągnąć pieniądze od mężczyzn, którzy mają zamiar w sposób szybki osiągnąć swój cel. Zakup tabletek na wydłużenie penisa jest więc bezcelowe i nie przynosi żadnego efektu, nie warto szukać tabletki na powiększenie członka dostępne w aptece. Także tabletki na powiększenie członka to mit.

Tabletki na powiększenie członka

Domowe sposoby na powiększenie członka

Część seksuologów zapewnia, iż niektóre ćwiczenia, a nie zabieg chirurgiczny, zastrzyki, pompki czy pierścienie zakładane na penisa spowodują, że stanie się on większy. Warunkiem powiększenia penisa poprzez ćwiczenie jest to, że są to odpowiednio dobrane ćwiczenia, dobrze będzie gdy zostaną one zalecone przez urologa albo seksuologa. Niektóre choćby te pozornie najłatwiejszy w niektórych okolicznościach mogą zaszkodzić.

Jak powiększyć męskość za pomocą ćwiczeń? W internecie istnieje wiele porad, ale jeśli zamierzasz z nich korzystać, zwróć uwagę na to, kto je poleca i w ogóle kto za nimi „stoi”. Korzystaj tylko ze sprawdzonych porad. Jeśli twórca namawia, że już tego samego dnia będziesz mieć o 2 cm dłuższą męskość, lub różnicę w wielkości dostrzeżesz już po pierwszym ćwiczeniu, to lepiej ich nie stosuj.

 

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Ćwiczenia tego typu nie zaszkodzą, a istotnie mogą pomóc. Poczuj się bez kompleksu.  Oto, co powinieneś zrobić jeśli chcesz powiększyć penisa:

 • Chwyć za żołądź (kiedy leży) i delikatnie spróbuj go naciągnąć. Ważne, by nie sprawić sobie bólu. Naciągniętego staraj się trzymać przez około 15 do 20 sekund. Następnie puść i powtórz ćwiczenie kilkukrotnie. Po naciągnięciu potrząśnij członkiem, by powróciło prawidłowe krążenie krwi w członku.
  Ćwiczenie powinno się wykonywać każdego dnia, a jeszcze lepiej kilka razy w ciągu dnia przykładowo podczas kąpieli, przed spaniem, po obudzeniu się czy po oddaniu moczu . Do ćwiczeń tych nie potrzebujemy środków nawilżających.
 • Poruszaj męskością podczas erekcji, kilkukrotni, w różne strony.
 • Napnij i rozluźnij mięśnie odbytu. Żeby sprawdzić, czy dobrze to robisz, dotknij okolice pomiędzy moszną, a odbytem. Gdy poczujesz, że jest napięte, oznacza to, że ćwiczenia wykonujesz poprawnie.
 • Jeżeli twój członek jest w stanie tak zwanej pół-erekcji, użyj lubrykantu, następnie złap penisa od góry kciukiem oraz palcem wskazującym i poruszaj po nim dłonią tak, jakbyś wykonywał ruchy dojenia. Zmień rękę i powtarzaj ćwiczenie przez około 5-7 minut. Uwaga! Gdy poczujesz że zbliża się wytrysk, zaprzestań ćwiczenie i przeczekaj do czasu gdy podniecenie minie.

 

Maść na powiększenie członka

Czy istnieją preparaty, kremy do powiększenia szerokości oraz długości penisa? Kremy te mają za zadanie przeniknąć w głąb tkanek penisa, zwiększając napływ krwi, co powoduje jego wzrost i objętość

Możemy polecić jeden specyfik. Kliknij w banner poniżej i poznaj szczegóły!
Maść na powiększenie członka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *