Seks telefon dla gejów

sex telefon dla gejówGEJ SZUKA PARTNERA

Gej telefon. Bardzo lubię męskie ciała, podnieca mnie myśl o seksie z facetem. Uwielbiam robić facetowi lodzika, chociaż ciężko mi znaleźć tego jedynego faceta nadal się nie poddaję. Może Ty nim będziesz? 😉 Napisz pod seks telefon dla gejów 🙂

Wyślij SMS o treści CZEKAM.GEJ
na 73976
3,69 zł z VAT/SMS

 

 

 


seks telefon dla gejówOBCIĄGNĘ FACETOWI

Z wielką przyjemnością obciągnę facetowi. Podniecają mnie zarówno małe jak i duże penisy. Jestem początkujący w relacjach męsko – męskich dlatego preferuję również mało doświadczone osoby. Masz duże doświadczenie i mimo wszystko chcesz mnie poznać? Jestem otwarty na propozycję i liczę, że czegoś mnie nauczysz.

Wyślij SMS o treści CZEKAM.LGBT
na 73976
3,69 zł z VAT/SMS

 

 

 


seks telefon dla gejówCZEKAM NA TWOJEGO KUTASA

Chcesz poczuć mojego kutasa w swoim tyłeczku? Może wolisz sam wkładać go w różne dziurki? Jestem bardzo ciasny i uwielbiam jak facet we mnie kończy. Chętnie biorę też do buzi, a następnie połykam spermę. Jeśli lubisz ostry seks powinieneś do mnie napisać.

Wyślij SMS o treści CZEKAM.NAKUTASA
na 73976
3,69 zł z VAT/SMS

 

 

 


sex telefon dla gejówGAY POZNAM MĘŻCZYZNĘ

Jestem wysportowanym gejem i dopiero zaczynam swoją przygodę z seks telefon dla gejów, chętnie poznam ciekawe osoby. Podzielmy się swoimi doświadczeniami! Mogę dominować, albo zostać zdominowany, ze mną nie będzie nudno. Jestem osobą otwartą na propozycje i z uśmiechem na twarzy je spełnię.  Gej telefon to moje hobby! Do miłego zobaczenia.

Wyślij SMS o treści CZEKAM.PIOTREK
na 73976
3,69 zł z VAT/SMS