Seks telefon dla kobiet

sex telefon dla kobietUMIĘŚNIONY MAREK

Cześć! Chciałabyś porozmawiać z wysportowanym i silnym mężczyzną z dużym przyrodzeniem? Chciałabyś poczuć 20 centymetrowego penisa w swojej cipce? A może wolisz  wspólną masturbację, seks przez telefon i wymianę fotek? Pisz, nie mogę się Ciebie doczekać! Poznaj czym jest seks telefon dla kobiet.

Wyślij SMS o treści CZEKAM.MAREK
na 73976
3,69 zł z VAT/SMS

 

 

 


seks telefon dla kobietMIŁY PRZEMEK

Hej, mam 29 lat, a znajomi wołają na mnie „łysy z brazzers” (jeśli nie wiesz o co chodzi, zapytaj przez telefon ;)). Lubię ekstremalne sporty, spontaniczne wypady za miasto, podróże oraz dobrą kolację z inteligentną kobietą. Chcesz poznać mnie bliżej?

Wyślij SMS o treści CZEKAM.PRZEMEK
na 73976
3,69 zł z VAT/SMS

 

 

 


cyber seksROMANTYCZNY PATRYK

Stanowczy oraz dominujący, ale z umiarem… Szczery, prawdziwy, uczciwy do tego zabawny i z poczuciem humoru. Chętnie porozmawiam z sympatyczną dziewczyną. Wiek nie ma dla mnie znaczenia. Obiecuję, że będziesz zadowolona.

Wyślij SMS o treści CZEKAM.PATRYK
na 73976
3,69 zł z VAT/SMS

 

 

 


sex telefon dla kobietMASAŻ I SEKS

Witam pani oraz pary, jestem młodym, przystojnym, zadbanym, wesołym, wysportowanym facetem który bardzo bardzo lubi sex. Dyskrecja 100% gwarantowana. Masz pytanie proszę pisać SMS. Zapraszam do siebie lub mogę przyjechać. Czekam na Twój telefon!

Wyślij SMS o treści CZEKAM.PIOTREK
na 73976
3,69 zł z VAT/SMS